KONST / Litografier / Färglitografi 8102051
*
nr 810 2051
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), 35/48, signerad, -93, motivets mått: 39x29
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2013
kl 20:08:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/2 17:27:05
1
Vinnande bud
10/2 20:27:03
2
250 kr
- Tema
- Konstnär/Designer
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Läs mer om Lennart Aschenbrenner
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lennart aschenbrenner litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:45
*
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Läs mer om Lennart Aschenbrenner
nr 810 2051
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), 35/48, signerad, -93, motivets mått: 39x29
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/2 17:27:05 | 1 | Vinnande bud |
10/2 20:27:03 | 2 | 250 kr |
- Tema
- Konstnär/Designer
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner, svensk mÃ¥lare, grafiker och skulptör född 1943.Läs mer om Lennart Aschenbrenner
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lennart aschenbrenner litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:45